top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

22. augusta 2012

Tenisky na platforme-nový hit tohtoročnej sezóny.

Počuli ste už o teniskách na platforme s vyšším nartom alebo "high tops trainers"? Ak nie nenechajte si újsť našu novú kolekciu práve týchto senzačných tenisiek, ktoré sú jedným z najväčších hitov tejto sezóny. Tvoria súčasť trendu nazývaného tiež "sport luxe trend". Takže ak ste priaznivcom pohodlného a zčasti športového outfitu, neváhajte navštíviť našu webovú stránku http://www.topanky.sk a vyberte si z našej ponuky  trendových tenisiek. Ponúkame ich v rôznych farebných odtieňoch.

Zemité odtiene- na bežnejšie nosenie, sú kombinovateľné a hodia sa takmer ku všetkému. Sú skvelým doplnkom nasledujúcej sezóny a zároveň končiaceho sa leta. Ak ste priaznivcom naturálnych farieb, určite splnia vaše očakávania.

Neutrálne čierne- neutrálnosť je skvelá vlastnosť! Čiernu tenisku využite v rámci obrovskej škály outfitov. Nezáleží na tom či ide o kožu alebo o semiš, obe alternatívy majú úspech už nie jeden rok. Hodia sa nielen do športových outfitov, ale tiež k štýlovej kombinácii športovej elegancie.Alebo odtiene zelenej a tyrkysovej- tieto farby sú takmer dokonalé. Aj keď sa leto čoskoro skončí, zelená bude pretrvávať naďalej. V kombinácii s koženou bundou, ktorá bude mimochodom najväčším hitom jesene, budete v týchto teniskách vyčnievať z radu.
Premýšlate ako ich nosiť odhliadnúc od bežného športového outfitu? Nechajte sa inšpirovať niekoľkými outfitmi, ktorých súčasťou je práve tento druh tenisiek.
                                                                       

                                                                             

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...