top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

7. septembra 2012

"Campus look alebo back to school"

September je veľmi vzrušujúci mesiac! Nielen preto, že v tom čase prichádzajú nové jesenné a zimné trendy, ale aj preto, že práve samotný mesiac znamená začiatok nového akademického roka. A čokoľvek, čo sa vracia do školy, na vysokú školu, univerzitu, alebo práce - znamená len jednu vec: šatníková skriňa potrebuje zmenu alebo aj celkovú výmenu, veď prečo nie? Aby som vám pomohla získať najlepšie známky v prichádzajúcich trendoch, ukážem vám základné kúsky, ktorá by vo vašom šatníku v nasledujúcej sezóne nemali chýbať. Samozrejme najviac sa budeme venovať topánkam. Ako ináč. Práve naša široká ponuka vám poskytne výber a voľbu. Tak nezaľáhajte a začnite svoj šatník a botník pripravovať na nový akademický rok!

1. Pre dievčatá, ktoré maju radi pohodlie a komfort sme pripravili niekoľko druhov tenisiek. Samozrejme všetky sú podľa najnovších trendov!
2. Nezabádame ani na povinné prezúvky. Ale ani tie však nemusia vyzerať nudne. Čo tak skúsiť nejakú potlač alebo výraznejšiu farbu?
                                                                                                                                                                   3. Pre slečny a dámy, ktoré sa vracajú spať do práce sme pripravili široký výber poltopánok/balerínok, ktoré sú nielen pohodlné a chic, ale dajú sa nosiť vo viacerých variáciách. Či už idete do práce alebo na skúšku a potrebujete vyzerať formálnešie alebo počas bežného školského či pracovného dňa kedy chcete upútať pozornosť práve topánkami.

4. A čo tak topánky na platforme? Neviem ako vy, ale ja som zistila, že patria medzi moje obľúbené a hlavne najpohodlnejšie. Sú trendy, štýlové a hodia sa k čomukoľvek. K nohaviciam, rifliam, sukniam, dokonca i k šatám.                                                                                  
 5. Otázkou ostáva čo s upršanými jesennými dňami? Nato máme samozrejme tiež odpoveď. Predsa gumáky!


6. Myslíme aj na štýlové slečny/dámy, ktoré radi experimentujú a neboja sa farieb ani počas jesene. Predvedieme vám ukážku krásnych trendy čižmičiek v jesenných a pastelových odtieňoch, ktorým som neodolala ani ja sama.
                                                                                

7. A pre dámy, ktoré sa na nás radi pozerajú z vysoka, tu máme niečo extra. Štýl spojený s experimentom a  dávkou sexepílu. Prečo nie?

A ako sme sľúbili už skôr, prinášame vám niekoľko tipov z nášho prvého fotenia, ktoré som zorganizovala za pomoci skvelých a talentovaných ľudí. Samozrejme na tému "campus look alebo back to school"

Modelky: Ivana Tauberová, Naďka Šefčíková, Števka Rerková a Katka Kuzárová
 Fotograf: Rastislav Péchy
Make up: Martina Gálová
 Vlasy: Mirka Kulová
Styling: Veronika Svobodová                                                                                   
                                                                             

                                                                               
                                                                                   

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...