top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

10. septembra 2012

O tom, čo nám jeseň/zima 2012 ponúka ...časť I

September nie je iba mesiac kedy sa vraciame späť do škôl, ale taktiež sa ním začína nová sezóna a to jeseň/zima 2012. Tohtoročné jesenné a zimné mesiace nám ponúkajú nespočetné množstvo farieb, materiálov, vzorov a printov. Sú odvážne a zároveň nádherné. Postupne si predstavíme trendy nasledujúcej sezóny, kde vám ukážem aj modely topánok, ktoré sú inšpirované práve týmito trendami. Samozrejme z nášho obchodu: http://www.topanky.sk/ .

POĎME NATO:

Jeseň a zima nám ponúka spoločne 9 nových fantastických trendov:

1. "Androgynous" alebo "Man up"- ostré a rovné strihy nielenže napredujú, ale stanú sa kľúčovým moderným vzhľadom pre ženy-najmä čo sa týka odevu v kancelárii. Ak chcete ostať jeden krok pred mužmi, vo vašom šatníku by nemali chýbať jednoduché blúzky, pop art vzory a materiály s jemným leskom.

Zľava: Kenzo, Jonathan Saunders, Antipodium, Miu Miu, Balmain, Preen, Jonathan Saunders
  

2. Barok- Dolce & Gabbana nastavili tón potlačí, ktoré sú inšpirované Rococo štýlom, bohatými ozdobami a dekadentnými materiálmi. A medzitým nám Balmain predviedol verziu ženského vzhľadu z 21.storočia. To znamená veľmi zložito nazdobené vrchy štýlovo mužských košiel v spojení so štíhlymi "rockstar" nohavicami.

Zľava: Dolce and Gabbana, Carven, Balmain,  Dolce and Gabbana,  Aquilano Rimondi, Karen Walker, Lanvin

                                                                               
3. "Very Berry"- úplne nová paleta farieb je inšpirovaná opojnými škvrnami vinných pivníc- farba hrozna, bordové odtiene a carlet. A to všetko je zamerané na zamat, výzdobu a lesk. Kožené kúsky váš nový šatník iba rozjasnia. Alebo skúste odtiene fialovej pre čerstvý večerný vzhľad. Určite zabodujete ak sa necháte inšpirovať štýlom tón v tóne, ako urobil aj Kenzo na jeho nových modernizovaných modeloch.

Zľava: Roksanda Ilincic, Chloe, Alexander Mcqueen, Kenzo, Christopher Kane, Erdem, Versus
                                                                                     

                                                                               
                                                                               

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...