top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

22. októbra 2012

Čižmy jesene 2012/2013 časť prvá

Dnešná doba nám ponúka širokú škálu čižiem. Ale keď sa pozrieme na trendy jesene 2012/13, zistíme, že práve ona udáva niekoľko obzvlášť zaujímavých trendov. Začneme po poriadku.

Kotníkové čižmy na vysokom opätku: Tento druh čižiem sme mohli vidieť vo viacerých tohtoročných kolekciách. Či už išlo o športovejšie druhy alebo ženskejšie, nemôžeme poprieť, že práve vysoké kotníkové čižmy sú jedným z trendov tejto jesene.
Tip: čo tak skombinovať ich s teplými štucňami ako to urobila aj Victoria Beckham v jej jesennej kolekcii.Samozrejme aj v našej ponuke nájdete podobné kúsky, stačí si vybrať.

Alebo ženskejšie kotníkové čižmy, ktoré budú určite skvelým doplnkom každého business outfitu. Nielen preto, že sú prvotriedne, ale zároveň veľmi trendové. Nechajte sa inšpirovať Burberry Prorsum a zároveň našou ponukou.

Military čižmičky: Ak boli pre vás vysoké čižmy príliš ženské a vy by ste chceli skúsiť niečo odvážnejšie a trochu viac mužnejšie, military štýl bude pre vás výbornou voľbou. V kolekcii Victorii Beckham sme takéto kúsky našli tiež a musím povedať, že majú niečo do seba! Určite v nich zabodujete.Nie vždy však musí military štýl vyzerať mužsky. Práve nato poukazuje military avšak krehká a ženská kolekcia Fendiho. 
Tip: Čo tak skúsiť khaki čižmičky v kombinácii s tmavomodrými pančuchami. Ja by som bola za! Tu je inšpirácia.


2 komentáre:

  1. uzasny vyber !!! najviac sa nám páči military styl a tzv. bagandze ale aj ta elegantna veria je super ! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. dakujem pekne, som rada ze som dodala inspiraciu:)

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...