top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

7. novembra 2012

Novinka verzus akcia (New/Sale)

Nedávno som si prezerala našu stránku. Veď ako ináč, zima je pred dverami a jeseň v plnom prúde a ja stále nemám žiadne čižmičky. Hm....ok, ok, to nie je tak úplne pravda.:) Musím sa priznať, že ich už pár v zbierke mám, ale čo mám robiť? Otvorím stránku a tam vidím X nádherných štýlových topánok za skvelé ceny. Ruku na srdce! Kto by odolal?
(In last few days I was checking our website. Winter is coming, the Autumn is already here and I do not have any boots. Hm...ok, ok, that is not truth:) I have to say that I already have few pairs of them, but what should I do? I open the website and I can see many beautiful stylish shoes for great prices. To be honest, who would resist?)

Musím tu zdieľať dva páry topánok, ktoré ma očarili. Nielen pre svoj dizajn, ale hlavne pre svoju pohodlnosť.
(I have to share here 2 pairs of shoes which dazed me.Not only because of design but mostly for the fact they look so comfortable.)

Prvým párom sú tenisky na platforme, ktoré sú momentálne v zľave. Už veľmi dobre vieme, že sú v kurze a každá z nás by mala vlastniť minimálne jeden pár. Keď som ich uvidela, napadlo ma množstvo outfitov ako ich kombinovať. A to nielen v ich pôvodnom hnedom odtieni. Práve naopak, modrá a oranžová-tie ma úplne dostali. Tak živé a trendové farby pre túto jeseň si jednoducho nemôžem nevšimnúť. Tak sem s nimi!
(The first pair is high top wedge trainers which are in sale right now. We all know very well that they are so trendy current season and we should own at least one pair of them. When I have seen them I could think of many outfits. And not only in neutral brown color. But also in blue and orange. I had to notice so fresh and trendy colors for this Autumn. So here they are!)
Už ako stálica v medzinárodnej komunite ASOS FASHION FINDER som mala možnosť spoznať veľmi veľa skvelých a talentovaných ľudí, ktorých kreativita ma každým dňom prekvapuje. Vybrala som si pár TOP členov, resp.členky vrátane seba a poprosila ich, aby vytvorili na oba páry topánok jeden outfit a aby sme vám spolu predviedli, že sú nositeľné v niekoľkých možných štýloch a tiež vrámci viacerých príležitostí.
( As one of the top members in international community of ASOS FASHION FINDER I had an opportunity get know better some wonderful and talented people who impress me by their creativity every day. I have chosen few TOP members included myself to use those 2 pairs of shoes in our outfits and show you how we would wear it. We styled it in different ways and for different occasions.)

1.dotty-28, označila tento outfit ako vhodný do školy(Back to school)


2.Fashionislife, označila tento outfit ako vhodný do klubu.(Club night)


3.Ferah, označila tento outfit ako vhodný do školy/univerzity(Back to school)


4.gabouchie, označila tento outfit ako vhodný pre únik z reality na vidiek(Country escape)


5.gabouchie, označila tento outfit ako vhodný na nákupy(Shopping)6.liana23, označila tento outfit ako vhodný na "road trip" alebo na nákupy(Shopping trip)


7.Nickey, označiila tento outfit ako vhodný na nejaký športový event(Sport event)


8.Mrj85, označila tento outfit vhodný na víkend s rodinou alebo zimnú prechádzku( Weekend/Winter city break)


9. Rock N rose, označila tento outfit vhodný na bežný deň, kedy pracujeme, nakupujeme či ideme na jeden drink po práci.(Casual day/city break)


10.Sam Brown, označila tento outfit ako prechádzku po Londýne (Sightseeing in London)


             11.Sassy_kool, označila tento outfit ako vhodný Módny týždeň v Londýne(London Fashion week)12.SharpLilTeeth, označila tento outfit ako vhodný na koncert(Concert)

Druhým párom je novinka- krásne teplé čižmičky vo farbe tejto a  nasledujúcej sezóny, ktorou je ako ináč bordová, či iný odtieň"berry". Veľmi pohodlné, zateplené a trendy nielen k rifliam, ale aj k sukniam či šortkám. Pozrime si výsledok!
(The second pair is new- very nice and warm boots in berry shade which is so much on trend this season. Very comfortable,warmy and trendy not only as an addition to jeans, but also to skirts or shorts. Lets have a look!)1.dotty-28 označila tento outfit ako vhodný do práce počas zimy(Winter office)


2.Fashionislife, označila tento outfit ako vhodný pre štýlovú študentku(College days)


3.Ferah, označila tento outfit vhodný na "Bonfire night"4.gabouchie, označila tento outfit vhodný na čaj o 5(Afternoon tea)


5.Liana-23, označila tento outfit vhodný na víkend alebo do školy(Weekend or Back to school)


6.Mrj85, označila tento outfit ako vhodný na týždeň v NYC(Week in NYC)


7.Nickey, označila tento outfit ako vhodný do práce počas zimy(Winter office)


8.Rock N rose, označila tento outfit ako vhodný na pohovor(Job interview)


9.Sam Brown, označila tento outfit ako vhodný do práce počas zimy alebo na prechádzku po meste(Winter office or Winter city break)


10.Sassy_kool, označila tento outfit ako vhodný "Girls night out"


11.SharpLilTeeth, označila tento outfit ako vhodný na víkend alebo mimo mesto(Country Escape)
THANK YOU TO ALL PARTICIPANTS!!!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...