top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

8. februára 2014

Valentín je za dverami!

Krásny sviatok zaľúbených či nezaľúbených je čo chvíľa tu a dámy už určite zvažujú čo na seba. Pre niektoré z nás to bude romantická večera alebo prechádzka vo dvojici, pre iné zasa koncert či kino s partnerom a pre niektoré "ladies night" párty alebo babský večer v pyžame. V každom prípade je však dôležitý outfit, v ktorom tento milý sviatok strávime. Pre slečny či dámy, ktoré budú Valentína tráviť s partnerom v romantickej reštaurácii by som odporučila šaty, najlepšie vyrobené z čipky a doplnené klasickými lodičkami a malou "clutch" kabelkou.

Čo tak tieto?Pre slečny, ktoré strávia svojho Valentína s partnerom v kine som pripravila outfit, ktorý je pohodlný, dievčenský, ale zároveň valentínsky! Ide o koženkovú "skejťácku" mini sukňu, pulóver s potlačou, členkové čižmy a ruksak kombinovaný s kožou a trendy károm. 


Alebo to bude romantická prechádzka po Paríži inšpirovaná červenou? Kiežby sme mali také teplé počasie ako je nasledujúci outfit, ktorý tvorí červená plisovaná sukňa pod kolená, doplnená jednoduchým bielym topom, červenými sandálmi a klasickou béžovou kabelkou cez rameno.


Nezabúdam ani na babské večery strávené pri filme a kope sladkostí! Tu vám stačí pohodlné pyžamo, teplé papuče a cukríky!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...