top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

4. marca 2014

Trendy jar/leto 2014 časť tretia

V poradí tretím trendom je obľúbená športová obuv. Konkrétne hovoríme o teniskách. Tenisky ako také sú skvelé do fitka či vykonávanie iného druhu športu, avšak my si ukážeme, že sú nositeľné i na iné príležitosti a dajú sa kombinovať na viacero spôsobov. Vyzdvihla by som neónový trend tenisiek ako aj tzv. "slip-on" tenisky, čo v preklade znamená tenisky bez šnurovania alebo tzv.nasúvateľné tenisky. Niekomu môžu pripadať ako také papučky, niet však nad pohodlie, no nie dámy? 

1. Neónové tenisky sú skvelým doplnkom nasledujúcej sezóny. Čudovali by ste sa ako dokáže jeden pár výrazných farebných tenisiek oživiť celkový outfit. Nechajte sa inšpirovať blogerským svetom a vyberte si z našej bohatej ponuky tenisiek, v ktorej nájdete i spomínaný trend neón.
2. "Slip-on" tenisky sú veľmi praktickou obuvou, ktorá je vhodná počas všedných dní do mesta či na stretnutie s kamarátmi. Behávate často na autobus? Tak potom sú to pravé orechové pre vás! Len malá odnož z našej ponuky a ako ináč inšpirácia od blogerov.Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...