top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

26. júla 2014

Festival-must have!

Letné obdobie so sebou neprináša iba horúčavy, kúpanie sa v bazéne a vychutnávanie si dobrej talianskej zmrzliny. Leto nám ponúka rôzne športové aktivity, ktoré je možné vykonávať von a tiež mnoho spoločenských udalostí. Buď je to letný festival alebo mestské trhy s množstvom hudby a zábavy. Festivaly sú však rôzne. Máte na výber mestský festival. Alebo sa môžete zúčastniť festivalu, ktorý je spojený s kempom. Ten predstavuje i jeden z najznámejších slovenských festivalov-Pohoda. Alebo si v rámci letnej dovolenky môžete vychutnať festival na pláži.

zdroj: cas.sk
Príprava na festival je veľmi dôležitá. Čo všetko je nutné zbaliť si, aby bol festival na jednotku? Začneme od stanu, v prípade, že chcete na festivale prespať. K tomu patri kvalitný spací vak, veľký i malý ruksak, deka a samozrejme fotoaparát.


V rámci outfitu sú podstatné pohodlné topánky. Predsa len nechceme 3 dni skákať v lodičkách. Predstavíme si tri typy topánok, ktoré by ste mali mať určite zbalené. Prvými sú nízke sandálky alebo gladiátorky, ktoré sú vhodné najmä počas dní strávaných na slnku. Sú skvelým doplnkom maxi sukne, ktorá je momentálne veľmi trendy a nemala by vo vašom ruksaku chýbať. Sandálky môžu byť kľudne i doplnkom plaviek, ktoré doplníte pareom a veľkým slameným klobúkom.


 Druhým praktickým doplnom najmä počas daždivých dní sú gumáky, ktoré sa stali natoľko populárnymi, že ich “fesťáci“ zvyknú nosiť ako hlavnú obuv. Avšak ich hlavnou myšlienkou je uchrániť sa od vody a blata, ktoré je súčasťou každého správneho festivalu.Posledným párom sú tenisky, ktoré sú pohodlné a zaručia vám preskákanú celú noc. Navyše látkové tenisky po festivale veľmi ľahko operiete. Veľmi populárnymi sú neónové tenisky, ktoré oživia celý outfit.
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...