top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

12. júla 2014

Mužské trendy leta 2014

Letné trendy pre dámy sme si už predstavili. Teraz je čas na ich polovičky. Aj páni sa chú predsa páčiť a zároveň sa počas letného obdobia cítiť pohodlne. Najvhodnejšie kúsky by mali byť vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré umožňujú telu v období tepla dýchať. V dnešnej dobe už však nie je problém nájsť kvalitu i štýl v jednom. 

Leto sa ako ináč spája s dovolenkami či prázdninami. Či už ide o dovolenku pri mori, predĺžený víkend na vidieku alebo deň strávený na kúpalisku. Zároveň je to čas festivalov, stanovačiek a grilovačiek s priateľmi. Páni, ktorí preferujú jednoduchosť by mali určite siahnuť po džínsových materiáloch v podobe krátych nohavíc alebo džínsovej bundy, ktoré sú trendom už niekoľko sezón. Ďžínsovina ako taká je ľahko kombinovateľná a vhodná počas bežného dňa, ako i súčasť festivalového outfitu.


Jednoduchú džínsovinu je možné doplniť pohodlnými plátenými teniskami v rôznych farebných variáciách, v ktorých zvládnete výlet či prechádzku po promenáde. Slovenská značka Novesta, ponúka množstvo modelov plátených tenisiek. Tenisky sú na viazanie, avšak ak preferujete poltopánky, nájdete i tie.


Džínsovinu a plátené tenisky stačí skombinovať s tričkom alebo pulóvrom s jemnou či výraznejšou potlačou, ktorá je momentálne jedným z letných trendov. Čísla, logá, prúžky a iné potlače nájdete u viacerých dizajnérov. Je už len na vás, v ktorom sa budete cítiť najlepšie.


Pre pánov, ktorí radi "vyčnievajú" a neboja sa experimentovať je tu trend celopotlačí v podobe tričiek alebo krátkych nohavíc. Ide zväčša o tropické farebné potlače, ktoré zvýrazňujú práve prebiehajúce letné obdobie.


Tohtoročná sezóna sa nesie i v znamení športovej obuvi. Tenisky sú výrazné a farebné. Neónovými odtieňmi určite nič nepokazíte. Práve naopak, osviežite. V tomto prípade platí, čím viac tým lepšie.


Nezabúdame ani na chladnejšie letné večery, počas ktorých je vhodné siahnuť po sakách alebo baseballových bundách, ktoré sú ďalším z trendov letnej sezóny 2014. Skvelo dopĺňajú športový look. Na druhej strane saká podčiarknu klasický look a zjednotia ho.


V neposlednom rade ide o doplnky. V tomto prípade si pozrieme trendové okuliare a pokrývky hlavy, ktoré nielen chránia, ale dodajú šmrnc celkovému looku. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...