top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

6. júla 2014

Novesta-nepremeškajte veľké letné zľavy!

Ručná výroba, prírodný pôvod a unikátny dizajn charakterizujú uznávanú slovenskú značku Novesta, ktorá je známa výrobou tenisiek, gumákov, ale i sandálov. Novesta sa stará o celú rodinu. Preto si tam na svoje prídu dámy, páni i deti. Za tajomstvom kvalitnej výroby sa ukrýva niekoľko dôležitých krokov.

1. Ručná výroba a s ňou súvisiacie ručné skladanie topánky. Na výrobe jednej topánky sa podieľa až 38 rúk. Samotná výroba má 80-ročnú tradíciu s ročnou spotrebou 695 ton kaučuku. Viac o samotnej výrobe tenisiek tu.

Ukážka výroby Novesta gumákov:


2. Prírodný pôvod spočíva v spotrebovaných materiáloch. Novesta siahla po bavlne, ľane, konope a prírodnom kaučuku, ktoré v porovnaní s PVC dovoľujú nohám dýchať, zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť a guma je omnoho ohybnejšia. Zároveň ide o ekologickú obuv. Nohy sú v kontakte s prírodnou textíliou, čo predchádza ich poteniu.

                         PVC                                                                      NOVESTA

3. Unikátny dizajn a kolekcie sú v rukách profesionálov a študentov rôznych odborov, s ktorými Novesta spolupracuje. Dizajnéri do výroby zapájajú nádych mladosti, osobnosť a čo je dôležité, emócie. Nezabúdajú ani na dávku módnosti a štýlu. Medzi najznámejšie unikátne kolekcie bezpochyby patrí POPULAR, H16 a LEEDA. Medzi historicky najúspešnejší model patrí legendárna teniska NOVESTA STAR. Teší sa obľube už viac ako 40 rokov. Nejde len o obyčajné plátenky. Teniska je vyrobená z pevného a ľahkého tkaniva, v ktorom noha voľne dýcha. Jej gumenú podošvu tvorí najmä prírodný kaučuk, ktorý okrem iného zabezpečí ochranu pred zlým počasím. Tenisku NOVESTA STAR nájdete vo viacerých farebných prevedeniach a strihových variáciách. 


Momentálne máte možnosť využiť obdobie zľiav, ktoré značka Novesta ponúka. Vyberte si trendové topánky, ktoré budú vyjadrovať vašu osobnosť. Nepremeškajte veľké letné zľavy!
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...