top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

21. augusta 2014

Ako si vybrať vhodné gumáky?

Milé čitateľky.. Čo si budeme hovoriť, už si aj zvykáme, že rok čo rok býva počasie stále premenlivejšie. S tým úzko súvisí aj vhodný výber outfitu, najmä obuvi. Gumáky sú jednou z najlepších možností do takéhoto nestáleho počasia. Kto trošku sleduje módu a trendy vie, že gumáky už dávno nie sú dobré len na kydanie hnoja, či upršaný festival. :) Gumáky s obľubou nosíme do mesta, na nákup, či na prechádzku so svojím (nielen) štvornohým miláčikom. Dobre v nich budete vyzerať v kombinácii s legínami, šortkami, super idú aj k sukni, no a s teplákmi minimálne to pohodlie istíte :)

Ako si však vybrať tie správne gumáky?! Hmm, v prvom rade zahoďte za hlavu všetky predsudky o tom, že gumáky nie sú pre vás! Či máte 15, alebo 50, ste menšia či väčšia, je to jedno. Každá žena má právo cítiť sa pohodlne a pekne, nezáleží na tom či v teniskách, vysokých ihličkách alebo v gumákoch! Nechajte si poradiť a inšpirujte sa. Materiál, veľkosť, model, farba, šírka výška, to všetko sú atribúty, ktoré by ste nemali pri kúpe prehliadnuť. Milé žienky, pripútajte sa, mini exkurzia vo svete gumákov sa práve začína!

1. Použitý materiál – UMELINA nie, KAUČUK áno!
Rada prvá - zabudnite na umelé, PVC-čkové gumáky z recyklovaného plastu! Prečo? Noha v nich trpí, nedýcha, potí sa. Nestačí? OK, pokračujeme. Takéto umelohmotné gumáky obsahujú rakovinotvorné materiály, vytvárajú ideálny priestor na tvorbu nebezpečných mikroorganizmov, ktoré sú nositeľmi nepríjemných alergií a plesní od výmyslu sveta. Radšej nejdeme pokračovať. U nekvalitných gumákov vás možno láka nižšia cena, ale čo je to v porovnaní s vaším zdravím?! S dávkou irónie môžeme povedať, že to si už môžeme rovno obuť nižšie uvedenú vychytávku :


Schválne spýtajte sa u svojho predajcu v  obchode, či eshope, z čoho sú zložené gumáky, ktoré vám chcú predať.

Na druhej strane..

Na Slovensku existuje výrobca, ktorý za prijateľné ceny produkuje kvalitné gumákyktoré sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov ako kaučuk ľan a bavlna. Takéto parádne gumáky kúpite aj u nás,  na topanky.sk.  K týmto gumákom sa hrdo hlási ich výrobca - firma Novesta z Partizánskeho. Ak sa bavíme o kaučuku, ten tvorí základ pre tieto slovenské gumáky. Kaučuk sa získava zo stromu. Zaujímavosťou je, že každý štát má strategickú rezervu tejto suroviny a obchoduje sa s ňou aj na svetových burzách. Ale späť ku vlastnostiam kaučuku. J

Noha v ňom v porovnaní s umelohmotnými gumákmi voľne dýcha. V kombinácií so 100% prírodnou bavlnou či ľanom doprajete svojej nohe pohodlie a najmä zdravý priestor pre každodenný "život" vašej nohy, čo je nezanedbateľná pridaná hodnota! Pri kaučukových gumákoch značky Novesta oceníte aj ich vnútornú stielku, ktorá je anatomicky tvarovaná, s vyvýšenou vnútornou klenbou.

Ak boli pre vás tieto informácie prospešné, kuknite nižšie, od krásnych gumákov od Novesty ste o krok bližšie! J
  
2. Výber vhodného modelu.

My v topanky.sk, pozorne počúvame vás zákazníkov. No a viete, čo sa nás najčastejšie pýtate, keď u nás kupujete gumáky Novesta? - "A nebudú mi na lýtku široké/úzke?"

Na tieto otázky existujú dve odpovede.

a) Ak máte užšie lýtko, vôbec nevadí, ak sú gumáky širšie v lýtkovej časti. Je to len o pocite, ktorý preferujete. Pozrite sa na úlovok modelky Robbie v podobe gumákov ELLA rose-graphite :) b) Nezúfajte ani ak máte širšie lýtko. Novesta  má v ponuke mnoho gumákov, ktoré vám budú akiste vyhovovať. Pozrite sa napríklad na modely MIA, MISSY, ELSA, SABRINA, ktoré sadnú obom typom žien, jednak vďaka nastaviteľnej pružnej vrchnej časti a aj vďaka koženej pracke, s ktorou si upravíte šírku okolo lýtka podľa potreby. Ak si nie ste stále istá správnym výberom, opýtajte sa nás. Ochotne a priateľsky vám poradíme so správnym výberom. :)

P.S. - Ak by vášmu lýtku predsa len nevyhovovali vyššie spomenuté gumáky, máme ešte nejaké to eso v rukáve. Odporúčame siahnuť po rozmerovo nižších modeloch, ako napr. LOUISE, ANDUEL, ZARA. A v tom by už musel byť čert, aby vám nesadli! :)
3. Tak ktoré teda?

Síce nie sme žiadni finační makléri, ale určite odporúčame investovať!  A to do kvalitných gumákov J Tie od Novesty vám totiž vydržia roky! Kliknite sem a vyberte si zo skutočne širokej ponuky gumákov. Spravte si radosť, tešte sa z dažďa! J Garantujeme, že keď sa bude mračiť počasie, vy sa mračiť nebudete!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...