top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

4. septembra 2014

Trendy jeseň/zima 2014 pokračovanie

Milé dámy,
dnes budeme pokračovať v predstavovaní jesenných a zimných trendov tohto roka. Ako som už spomínala v predošlom príspevku, je ich naozaj veľa. Rozhodla som sa, že sa dnes zameriam na doplnky, lebo tie sú naozaj výrazné a kúpou jedného výrazného šperku či doplnku v kombinácii s jednoduchým outfitom môžete vytvoriž naozaj veľmi pekný look.

„Statement“- v tomto sa nesie skoro celá nasledujúca sezóna. Náhrdelníky, ktoré vám predstavím sú naozaj výrazné a pri extravagantnejších kombináciách dokážu vytvoriť i hotové umelecké dielo. Avšak ako sa vraví menej je niekedy viac a to platí i pri výrazných náhrdelníkoch tohto typu. Možno sa pýtate kam s takým náhrdelníkom, ale budete prekvapené, pretože ho kľudne môžete nosiť i do práce. Stačí jednoduchá biela blúzka s týmto statement náhrdelníkom, doplnená púzdrovou sukňou a klasickými čiernymi či béžovámi lodičkami a „chic outfit“ je na svete!

Všetky produkty nájdete na : ASOS

Šály alebo pončo- veľká vďaka Mexičanom za tento výmysel! Pončo je skvelý odev. Zahreje a zároveň z vás urobí nepriehľadnuteľnú. Aj keď to dnešné má len veľmi málo spoločného s tým klasickým, ktoré poznáme v kombinácii so sombrérom, dizajnéri sa tento rok naozaj vybláznili. Priniesli na móla obrovské šály či už spomínané pončo v rôznych variáciách, ktoré môžete kombinovať so slim džínami a kotníkovými čižmami, doplniť to klobúkom a budete ako vystrihnuté z módneho žurnálu.

Zľava: Metro a ASOS

Klobúky- tie sú v našich končinách stále dosť „tabu“, avšak veľmi ma teší, že vidím čoraz viac žien s touto pokrievkou hlavy. Možno zato vďačíme práve našim slovenským blogerkám, ktoré tento trend čoraz viac zahŕňajú do svojich skvelých outfitov. Momentálne sa na trhu objavuje až niekoľko druhov klobúkov, či už ide o letné slamené klobúky alebo klobúky vyrobené z kože či plste. Nájdete jednofarebné ale i viacfarebné klobúky, s koženým náramkom, stuhou alebo širokou či užšou strieškou. Je len na vás, v ktorom sa budete cítiť čo najprirodzenejšie a samozrejme ide aj o udalosť, na ktorú si klobúk plánujete nasadiť. Ja mám rada práve tie na jeseň a zimu. A síce sú čierne a hnedé odtiene najlepšie na kombináciu, čo tak skúsiť rozžiariť svoj outfit červeným, bordovým alebo i tmavo fialovým klobúkom? Nechajte sa inšpirovať slovenskými blogerkami, ktoré klobúky nosili i minuloročnú sezónu a som si istá, že v tom budú pokračovať aj počas tej nasledujúcej.

Zľava: Zuzka a Rebeka

Zľava: Timea a Veronika


1 komentár:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...