top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

18. septembra 2014

Trendy jeseň/zima 2014 pokračovanie II

Aj vy máte niekedy pocit, že by ste sa radi cítili ako v rozprávke? S tohtoročnou sezónou sa vám to môže veľmi jednoducho splniť. Stačí si zabezpečiť jesenný či zimný kabát s veľkou kapucňou, ktorá vás ochráni pred nepriaznivým počasím a zároveň sa v nej budete cítiť napríklad ako z rozprávky O červenej Karkulke.


Zdroj-ASOS

Ďalším trendom sú zipsy. Avšak nie hocijaké. Nájdete ich všité na rôznych častiach odevu, ako i na topánkach. Majú praktický účel ako obvykle, no v tomto prípade tvoria i okrasnú funkciu. Ktoré z čižmičiek by ste si zvolili Vy? Boli by to klasické členkové čižmy alebo tie s vysokou sárou? Ak ich zdobia zipsy tak budete trendy v oboch alternatívach!Veľké boom spôsobila tzv. „fast food fashion“ od známej značky Moschino. Inšpiráciou bola sieť predajní McDonalds, ktorá je známa predajom hamburgerov a iných jedál z rýchleho občerstvenia. K tomu sa pridali i postavičky z rôznych animovaných seriálov ako napríklad SpongeBob.


Zdroj: Spoon in gleadsOK 


Čo tak si trošku oprášiť geometriu? Medzi šperkami pôjde totiž práve o geometrické tvary, najmä čo sa náušníc týka. Štvorce, obdĺžniky alebo i kosoštvorce zdobené kamienkami Vás v nasledujúcej sezóne oslovia hneď niekoľkokrát.


Zdroj: ASOS
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...