top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

15. októbra 2014

Aké čižmy preferujete?

Milé dámy,

nastala sezóna prezúvania. Namiesto sandálok a otvorených lodičiek začíname vyťahovať členkové čižmy alebo čižmy s vysokou sárou. Aké obľubujete Vy? 

Myslím si, že každá žena by mala vlastniť aspoň jeden pár členkových čižiem, ktoré sú vhodné na jesenné počasie, ako aj vysoké čižmy na zimu. Obidva páry sú veľmi praktické a v dnešnej dobe nájdete na trhu veľmi veľa modelov.

Či už ide o nízke a hrubé opätky alebo vysoké a tenké. Tie nižšie sa dajú pokladať za športovejšiu alternatívu, avšak nemusí to platiť. Členkové čižmy známe ako Chelsea sa dajú skombinovať aj v elegantnejších alternatívach. Predstavte si úzke rifle, bielu blúzku, výrazný náhrdelník, kožené Chelsea čižmy a k tomu jednoduché koženú kabelku. Kľudne to doplňte módnou kožušinovou vestou a budete ako vystrihnutá zo žurnálu. Čo Vy nato?


Ďalší rozdiel je v materiáloch. Najvďačnejšími sú kožené kúsky, ktoré sú kvalitnejšie, poddajú sa Vašim nohám a zaručene Vám i dlhšie vydržia. Treba spomenúť i brúsenú kožu, ktorá veľmi dobre ukáže v kombinácii s denimom. Pre extravagantnejšie dámy máme v ponuke i lakované čižmičky, ktoré sú veľmi ženské a trendové.Tretím rozdielom je ich zapínanie. Vo väčšine prípadov ide o zips na vnútornej strane topánky, avšak v obchodoch nájdete i šnurovanie, pracky alebo čižmy bez zapínania, ktoré sú však doplnené vsadenými gumkami. Ja osobne by som siahla po zipse. Je to jednoduchý a efektívny spôsob zapínania.1 komentár:

  1. Ja jednoznačne chelsea boots, ktoré sú podľa mňa najkrajším jesenným kúskom, či už sa jedná o ženský alebo mužský outfit.

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...