top2

DOMOVDÁMSKEPÁNSKEDETSKÉKABELKYDOPLNKYKONTAKTFACEBOOKGOOGLE PLUSINSTAGRAMTWITTEREMAIL

11. októbra 2014

Aké módne doplnky nosíte Vy?

Milé dámy,
ako je to s Vami a módnymi doplnkami? Ktoré Vás vystihujú? A čo vlastne považujete za módny doplnok? V súčasnosti sa zaň občas považuje aj domáce zvieratko v kabelke. Verím, že to nie je Váš prípad!
Okrem základných doplnkov, akými sú kabelky, šperky či šály  za ne môžeme považovať i opasky, klobúky či iné pokrievky hlavy, rukavice alebo ozdoby do vlasov. Poďme si predstaviť najtrendovejšie doplnky tejto sezóny!

1.      Kožušinové doplnky- v tomto prípade nájdete kožušinu všade kde sa dá! Na topánkach, na kabelkách, na krku v podobe šálu, ale i na hlave. Umelá kožušinka Vás počas zimy zahreje a dodá štipku luxusu či hravosti.


 2. Kvety na krku- tento trend je veľmi ženský. Ide o kreatívny „náhrdelník“, ktorý zdobí krk a dodá celkovému outfitu niečo špeciálne, umelecké, tvorivé. Váš dekolt môže pôsobiť ako hotové umelecké dielo.


3. Stačí iba jedna!- hovoríme o náušniciach. Veľkým trendom sa totiž stalo nosiť iba jednu, ale výraznú. Či už ide o visiacu náušnicu alebo tzv."ear cuff", to znamená náušnicu, ktorá lemuje Vašu vonkajšiu časť ucha.


4. Krycí manéver.- hovoríme o prsteňoch, ktoré Vás tak trochu oklamú. Na prvý pohľad to vyzerá, že ich máte hneď niekoľko, avšak reálne je to iba jeden kúsok. Zasa podčiarkujem: stačí jeden, ale výrazný!


1   5.Osobité rukavice- osobité preto, že nejde o klasické kožené jednofarebné rukavičky. Rukavice sú zdobené alebo sú v rozličných farebných variáciách a osobitom prevedení. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...